

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Y. E. T. |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 27 см |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Сумісність | Seat ALTEA (5P1) 2004-, Seat ALTEA XL (5P5 5P8) 2006- |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | метелик |
| Тип | Власне виробництво |