




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 55 см |
| Висота спинки | 80 см |