


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Екошкіра |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 17 см |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Накладки на ремені безпеки | Подушка на підголівник |
| Мoдель | метелик |