






Ціна вказана за одиницю товару
Подушка на підголівник для Mazda / Мазда
Подушка-підголівник під шию стане чудовим придбанням для автолюбів, які прагнуть забезпечити в салоні максимальний комфорт як собі, так і пасажирам.
Крім того, широкий спектр палітри кольорів дасть вам можливість вибору. Ви можете підібрати колір подушки як до загальної гами салону, так і надати її яскравим аксесуаром, який виділятиме ваш автомобіль серед тисяч інших.
Також це чудовий і практичний подарунок друзям, рідним і близьким
Перевагою цієї моделі є два кріплення: гумка та ремінь, за допомогою яких ви зможете зафіксувати подушку на сидінні та насолоджуватися комфортом
Подушки на підголівник в автомобіль принесуть Вам масу задоволення,
і допоможуть відпочити під час поїздки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Екошкіра |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 17 см |
| Вага | 200 г |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Mazda |
| Сумісність | Mazda 121 III (JASM JBSM) 1996-2003, Mazda 6 Sport Kombi (GH) 200 Mazda 2 (DY) 2003-, Mazda 2 (DE) 2007-, Mazda 6 Hatchback (GG) 2002-2007, Mazda 6 (GG) 2002-2007, Mazda 6 Station Wagon (GY) 2002-2007, Mazda 6 Sport (GH) 2007-2012, Mazda 6 (GH) 2007-2012, |
| Кріплення | удобно |
| Мoдель | Універсальний |
| Стать | Унісекс |