


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Y. E. T. |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 27 см |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Сумісність | Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM 7HN 7HF 7EF 7EM 7EN) 2003-, Volkswagen PASSAT Variant (3B6) 2000-2005, Volkswagen PASSAT Variant (3C5) 2005-2011, Volkswagen PASSAT (3B3) 2000-2005, Volkswagen UP (121) 2011-, Volkswagen Phaeton (3D2) 2002-, Volkswagen MULTIVAN T4 1996-2003, Volkswagen CRAFTER 30-50 (2E_) 2006-, Volkswagen TOUAREG (7P5) 2010-, Volkswagen BEETLE (5C1) 2011-, Volkswagen CADDY III (2K 2C) 2004-, Volkswagen Voyage 2008-, Volkswagen NEW BEETLE (9C1 1C1) 1998-2010, Volkswagen FOX (5Z1 5Z3) 2003-, Volkswagen GOLF IV (1J1) 1997-2005, Volkswagen Routan (7B1) 2008-, Volkswagen CRAFTER 30-35 (2E_) 2006-, Volkswagen TOURAN (1T1 1T2) 2003-2010, Volkswagen PASSAT ALLTRACK (365) 2012-, Volkswagen SCIROCCO (137 138) 2008-, Volkswagen POLO Sedan (9A4) 2002-, Volkswagen GOLF PLUS (5M1 521) 2005-, Volkswagen TOURAN (1T3) 2010-, Volkswagen SHARAN (7N) 2010-, Volkswagen PASSAT (3C2) 2005-2010, Volkswagen JETTA III (1K2) 2005-2010, Volkswagen POLO (9N_) 2001-2012, Volkswagen Pointer (5X1) 2005-, Volkswagen GOLF VII (5G1) 2012-, Volkswagen CC (358) 2011-, Volkswagen TIGUAN (5N_) 2007-, Volkswagen TOUAREG (7LA 7L6 7L7) 2002-2010, Volkswagen TRANSPORTER T5 2003-, Volkswagen AMAROK 2010-, Volkswagen LT 28-46 II (2D_) 1996-2006, Volkswagen LUPO (6X1 6E1) 1998-2005 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PU шкіра |
| Модель | метелик |
| Тип | Власне виробництво |