



Подушки на підголівник в автомобіль стильний аксесуар, що створює додатковий комфорт під час тривалого перебування за кермом.
Виконані з якісної PU-шкіри.
Чудовий оригінальний ексклюзивний подарунок парню, другові, чоловікові, брату, коханому.
Наповнювач — холофайбер.
Зручне регульоване кріплення до підголівника ніколи не розтягнеться.
Розмір одиниці 27 см х 17 см х 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКК |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Екошкіра |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 17 см |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | метелик |