


Універсальний чохол на офісне крісло Золотий Тризуб екошкіра
Щільний стьобаний чохол на офісний комп'ютерний стілець
* декоративне стьобання "шкіра змії"
* металева фурнітура
* протиковзна зворотна сторона
* швидке встановлення
* поролонова внутрішня начинка (не синтепон)
* окантовка краю чохла підвищеної щільності
* розмір сидіння ширина максимальний 55 см глибина 50-53 см
* розмір спинки крісла максимальна висота 75-80 см ширина 53-55 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина спинки | 55 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Висота спинки | 80 см |
| Наявність спинки | Да |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |