
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 27 см |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Сумісність | ВАЗ Priora (2172) хетчбек 2008-, ВАЗ Priora (2170) 2007-, ВАЗ Priora (2171) універсал 2009- |
| Стан | Новий |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Подушка на підголівник |
| Мoдель | метелик |
| Матеріал | PU шкіра |
| Тип | Власне виробництво |