









Ціна вказана за одиницю товару
Скидка діє на товари, які йдуть зі знижкою на день оформлення Вашого замовлення!
Подушка-підголівник під шию стане чудовим придбанням для автолюбів, які прагнуть забезпечити в салоні максимальний комфорт як собі, так і пасажирам.
Крім того, широкий спектр палітри кольорів дасть вам можливість вибору. Ви можете підібрати колір подушки як до загальної гами салону, так і надати її яскравим аксесуаром, який виділятиме ваш автомобіль серед тисяч інших.
Також це чудовий і практичний подарунок друзям, рідним і близьким
Перевагою цієї моделі є два кріплення: гумка та ремінь, за допомогою яких ви зможете зафіксувати подушку на сидінні та насолоджуватися комфортом
Подушки на підголівник в автомобіль принесуть Вам масу задоволення,
і допоможуть відпочити під час поїздки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКК |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Екошкіра |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 17 см |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |