








Ціна вказана за 1 шт.
Опис: Ергономічна подушка на підголівник із логотипом автомобіля — стильна та практична річ для справжніх фанатів якості. Підходить для будь-якої моделі автомобіля!
Матеріал: екошкіра Логотип: будь-який Розмір: 27×17×7 см
Колір: чорний, білий, коричневий, сірий, червоний, синій і Т.Д. Наповнювач: хлорофайбер
Переваги: ✅ Логотип преміум'якості ✅ Ідеальний подарунок для власника авто ✅ Комфорт у довгих поїздках
Оплата при получении или предоплата!
🎁 Акції:
Під час купівлі 2 подушок — знижка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКК |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Екошкіра |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 17 см |
| Вага | 200 г |
| Сумісність | Jaguar XJ (X351) 2009-, Skoda OCTAVIA (5E3) 2012-, Skoda SUPERB (3U4) 2001-2008, BMW 6 Cabriolet (E64) 2004-, Toyota COROLLA (_E11_) 1997-2002, ЗАЗ Таврія 1987-2007, Москвич 2140 1976-1988, Москвич 2141 1986-2003, УАЗ 469 1971-, Fiat BRAVO II (198) 2006-, Hyundai ACCENT II (LC) 1999-2005, Volkswagen POLO Variant (6KV5) 1997-2001, BMW 02 Touring (E6) 1971-1975, Mitsubishi COLT Plus (Z2) 2006-2009, Mitsubishi ECLIPSE I (D2_A) 1989-1995, Тарзан 2(2112) 1999-2006, Mitsubishi GALANT IV Sedan (E3_A) 1987-1993, Cadillac FLEETWOOD 1984-1993, Opel ADMIRAL B 1969-1978, Fiat 500 2007-, Cadillac SRX 2003-2009, Citroen C8 (EA_ EB_) 2002-, Audi 100 (4A, Acura Integra Sedan 1990-1993, Acura Integra 1994-1997, Toyota Sai (AZK1) 2009-, Citroen C-Elysee 2012-, Toyota RAV 4 IV (A40) 2012-, Infiniti G Sedan (V36) 2006-2013, Chery Tiggo (T11) 2005-2010, Great Wall Hover 2005-, Chevrolet ASTRO Bus 1984-1994, Bentley Continental Flying Spur 2005-, Seat Mii (KF1_) 2011-, Daewoo KALOS (KLAS) 2002-, Ford CAPRI III (GECP) 1978-1987, Daewoo KALOS Sedan (KLAS) 2002-2004, Jaguar XK 8 Convertible (QDV) 1996-2006, Skoda FABIA Седан (6Y3) 1999-2007, Chevrolet C2500 Pick-up 1996-, Jaguar XJ (XJ 40 81) 1986-1994 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловіча |