


Ціна вказана за одиницю товару
Подушка-підголівник під шию стане чудовим придбанням для автолюбів, які прагнуть забезпечити в салоні максимальний комфорт як собі, так і пасажирам.
Крім того, широкий спектр палітри кольорів дасть вам можливість вибору. Ви можете підібрати колір подушки як до загальної гами салону, так і надати її яскравим аксесуаром, який виділятиме ваш автомобіль серед тисяч інших.
Також це чудовий і практичний подарунок друзям, рідним і близьким
Перевагою цієї моделі є два кріплення: гумка та ремінь, за допомогою яких ви зможете зафіксувати подушку на сидінні та насолоджуватися комфортом
Подушки на підголівник в автомобіль принесуть Вам масу задоволення,
і допоможуть відпочити під час поїздки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 27 см |
| Сумісність | Volvo 240 (P242 P244) 1974-1993, Volvo 440 K (445) 1988-1996, Volvo V70 III (BW) 2007-, Volvo 740 Kombi (745) 1984-1992, Volvo 960 Kombi (965) 1990-1994, Volvo 850 Kombi (LW) 1992-1997, Volvo S80 II (AS) 2006- |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Сумісність з | Volkswagen PASSAT (32B) 1979-1989 |