






Ціна вказана за одиницю товару
Подушка-підголівник під шию стане відмінним придбанням для автолюбителів, які прагнуть забезпечити в салоні максимальний комфорт як собі, так і пасажирам.
Крім того, широкий спектр палітри кольорів дасть вам можливість вибору. Ви можете підібрати колір подушки як до загальної гамі салону, так і здати її яскравим аксесуаром, який буде виділяти ваш автомобіль серед тисяч інших.
Також це чудовий і практичний подарунок вашим друзям, рідним і близьким
Перевагою даної моделі є два кріплення: гумка і ремінь, за допомогою яких ви зможете зафіксувати подушку на сидіння і насолоджуватися комфортом
Подушки на підголовник автомобіль принесуть Вам масу задоволення,
і допоможуть відпочити під час поїздки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Екошкіра |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 17 см |
| Вага | 200 г |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Сумісність | Mercedes-Benz 190 (W201) 1982-1993 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Mercedes-Benz B-KLASSE (W245) 2005-2011, Mercedes-Benz VITO Kasten (638) 1997-2003, Mercedes-Benz VITO / MIXTO Kasten (W639) 2003-, Mercedes-Benz E-KLASSE (W211) 2002-2009, Mercedes-Benz C-KLASSE (W203) 2000-2007, Mercedes-Benz SL (R230) 2001-2012, Merced |
| Мoдель | метелик |
| Стать | Унісекс |
| Колір | чорне |